Programy

Jediný kdo má schopnost léčit, jste Vy sami. My jsme tu proto, abychom vytvořili podmínky a pomohli Vám najít cestu k vlastnímu, neomezenému zdroji zdraví a spokojenosti.

Již tisíce lidí se v uplynulých 60 letech vyléčilo z tak zvaných “nevyléčitelných” nemocí, jako je například rakovina (melanom, rakovina prsu, rakovina prostaty, rakovina tlustého střeva, lymphoma, rakovina sleziny a mnoho dalších), cukrovka, srdeční choroby, artritida a mnoho dalších, za pomoci Garsonovy terapie. Vedle Gersonovy terapie je zde ale zapotřebí také vnitřní přístup léčby, který pracuje na energetické a psychologické úrovni. Tento postup uvolňuje nechtěné mentálních vzorce, způsobující blokacemi přirozené energie lidského těla. Náš přístup vychází z pochopení, že vědomí a mysl je zdrojem všech našich prožitků a jevů. Dotýkáme se tedy nejen vnějšího aspektu léčby skrze Gersonovu terapii, ale především pak vnitřního aspektu, který je zdrojem všeho co prožíváme vně, jako naše tělo i svět kolem nás.

 

OSOBNÍ PORADENSTVÍ 

Nabízíme možnost osobního zaškolení do Gersonovy terapie a celostního přístupu léčby, stylem dvoudenních seminářů a poradenství, přímo v pohodlí vašeho domova. Tento program pomáhá klientovi pochopit, zažít a praktikovat zdravý životní styl správným způsobem v prostředí ve kterém se každodenně pohybuje. Našim klientům je tak umožněno poznat, jak se zbavit toxických látek a jiných zdraví nebespečných aspektů ve svém okolí, pomoci mu tak proměnit vlastní domov v oázu zdraví a spokojenosti. Najdeme si pro Vás tolik času, kolik potřebujete. 

Náš program osobního poradenství Vás naučí jak správně používat Gersonovu terapii, která navrací přirozenou schopnost těla se léčit. To nejdůležitější je ale vědomá práce s myslí. Soustředíme se proto především na to, aby naši klienti byli schopni rozpoznat primární faktor jejich zdravotního stavu, což je bez pochyby jejich vnitřní nastavení a návykové mentální vzorce, přes které filtrují jakýkoli osobní prožitek. Jsme přesvědčeni, že právě proto má náš program tak dobré výsledky. Nabízíme celostní přístup z obou stran, jak z vnější perspektivy správné výživy a detoxifikace, tak zevnitř, skrze vědomou práci s myslí.

 banner-disease-info-do-i-tell-have-cancer

Program nabízí

 • informace jak docílit přirozené samoléčebné schopnosti těla
 • aplikace detoxikačních metod
 • rozpoznávání samotné příčiny a původu nemocí
 • uvolňování mentálních vzorců a uvolňování přirozené energie v těle
 • vědomá práce s myslí a redukce stresu
 • asistence v praktické aplikaci Gersonovy terapie
 • vedené meditace a relaxační cvičení
 • láskyplné vedení a asistence na Vaší cestě ke zdraví a spokojenosti

 

DVOU-DENNÍ KURZY

Náš program Vás naučí jak navrátit tělu jeho přirozenou schopnost se léčit. Soustředíme se především na to, aby naši klienti byli schopni rozpoznat primární faktor jejich zdravotního stavu, což je bez pochyby jejich vnitřní nastavení a návykové mentální vzorce, přes které filtrují jakýkoli osobní prožitek. Jsme přesvědčeni, že právě proto má náš program velmi pozitivní výsledky.

online kurz

Program nabízí

 • informace jak docílit přirozené samoléčebné schopnosti těla
 • rozpoznávání samotné příčiny a původu nemocí
 • uvolňování mentálních vzorců a uvolňování přirozené energie v těle
 • vědomá práce s myslí a redukce stresu
 • vedené meditace a relaxační cvičení
 • láskyplné vedení a asistence na Vaší cestě ke zdraví a spokojenosti

 

ŠKOLENÍ/SEMINÁŘE

Organizujeme veřejné přednášky a vzdělávací semináře. Pokud by jste se chtěli zůčastnit, nebo s námi spolupracovat, prosím kontaktujte nás, nebo nám napište o pravidelné zasílání aktuálních nabídek. Můžete také následovat na Facebooku, nebo na našem ← Archivu aktualit

 

DSC04717small