Léčebná metoda

Žijeme v kritickém čase, kdy zažíváme neustále útoky na vlastní zdraví i životní prostředí kolem nás.

srdce_zeleninaVzdalování se od přírody, z níž pocházíme, se obrací proti nám samým a přímo ovlivňuje náš vlastní život a zdraví. Moderní technologie nám dnes umožňuje řešit akutní problémy s velkou precizností a efektivitou, nicméně pokud přijde na chronické nemoci jako cukrovka, rakovina, srdeční onemocnění a jiné choroby, pak se moderní medicína ukázala být téměř neschopnou řešit samotnou příčinu těchto nemocí a na místo toho se spíše jen snaží potlačovat následky v domnění, že “nemoci moderní společnosti” jsou neléčitelné a nevyhnutelné. Pochopíme-li však pravé příčiny, mechanismy a průběh většiny onemocnění, jimiž trpí současná společnost, budeme pak schopni pochopit i způsob jak je vyléčit.

Důležité není potlačit důsledek choroby, ale odstranit příčinu onemocnění.

Vycházíme ze skutečnosti, že příčiny zdravotních problémů nejsou vždy totožné s příznaky, jakými se choroba projevuje navenek. Důležité není potlačit důsledek choroby, ale odstranit příčinu onemocnění. Léky na předpis zabíjí více lidí než dopravní nehody a mohou mít až 525 negativních vedlejších účinků. Vyhýbání se těmto lékům a užívání vysoce kvalitních organických alternativ vede prokazatelně k celkové transformaci zdravotnictví bez sužujících vedlejších účinků a exponenciálně zvýšeného rizika úmrtí. I když se cítíte zcela zdrávi, je tato metoda vhodná jako prevence do budoucna. 

HST-Sept5-640x360Naše léčba funguje na principu Gersonovy terapie, aktivující mimořádnou schopnost těla léčit samo sebe prostřednictvím organické stravy, čerstvých ovocných a zeleninových šťáv a přírodních doplňků. Tento způsob léčby, již vyléčil tisíce pacientů. I ty, kterým tradiční lékaři diagnostikovali jen velice krátkou perspektivu života.

Gersonova terapie ale není jediný způsob, který praktikujeme. Jedním z nejdůležitějších aspektů našeho programu je vědomá práce s myslí. Soustředíme se především na to, aby naši klienti byli schopni rozpoznat primární faktor jejich zdravotního stavu, což je bez pochyby jejich vnitřní nastavení a návykové mentální vzorce, přes které filtrují jakýkoli osobní prožitek. Jsme přesvědčeni, že právě proto má náš program velmi pozitivní výsledky. Náš program pracuje celostně, jak z vnější perspektivy správné výživy a detoxifikace, tak zevnitř skrze uvolňování nechtěných mentálních vzorců, které způsobují blokaci energetických center v našem těle.

-meditation

Způsob naší léčby se výrazně odlišuje od většiny léčebných metod založených na konzumaci prášků a jiných přípravků. Náš program je naprosto netoxický a aktivuje sebe uzdravující schopnosti těla. Naši kenti konzumují každý den velké množství vitamínů, minerálů, enzymů a dalších životně důležitých živin z čerstvě lisovaných šťáv. Tyto látky v těle pracují na opravě tkání a celkové regeneraci všech životně důležitých orgánů, zatímco toxiny jsou z těla odstraňovány pomocí kávových klystýrů.

V průběhu života se naše tělo plní nejrůznějšími toxiny a karcinogenními látkami. Tyto látky vdechujeme ze vzduchu, konzumujeme společně s jídlem, vodou a množstvím léků, kterými se snažíme vyléčit. Náš program je detoxikační režim, který eliminuje tyto toxiny a celkově vyživuje tělo.

Tento přístub léčby svým jedinečným a komplexním přístupem přirozeně aktivuje úžasnou schopnost lidského těla vyléčit samo sebe – bez jakýchkoli škodlivých nebo vedlejších účinků. Tato léčba obnovuje a posiluje imunitní systém, léčí většinu druhů rakoviny, artritidu, onemocnění srdce, alergie a mnoho dalších degenerativních onemocnění. Více se dozvíte v sekci  Výsledek metody

max1Dr. Max Gerson vyvinul svou terapii v roce 1930, původně jako léčbu pro jeho vlastní oslabující migrény, a nakonec jako léčbu pro degenerativní onemocnění kožní tuberkulózu, cukrovku a později také rakoviny.

Všezahrnující povaha Gersonovy terapie ji odlišuje od většiny ostatních léčebných metod. Gersonova terapie účinně léčí širokou škálu různých onemocnění a to v samotné příčině, neboť příčinou většiny degenerativních onemocnění je právě toxicita a nutriční deficit, na které se tato terapie soustředí především.

Mimo léčebných programů a pobytů také nabízíme dvoudnodenní semináře a kurzy pro všechny, kteří hledají alternativní cesty při řešení zdravotních problémů.